Magigoo Pro PA (Nylon) 3D Baskı Yapıştırıcısı

Poliamit (Naylon) plastiklerde 3D baskı için özel olarak tasarlanmış yapıştırıcı Magigoo Pro PA, poliamit bazlı filamentler için güçlü bir yapışma platformu sunar.

+
-
Fiyat: 293,26 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 346,05 ₺
Stok ta Yok

Magigoo Pro PA (Nylon) PoliAmid (Naylon) Filamentler için Yapıştırıcı

Poliamit (Naylon) plastiklerde 3D baskı için özel olarak tasarlanmış yapıştırıcı Magigoo Pro PA, poliamit bazlı filamentler için güçlü bir yapışma platformu sunar.
Magigoo PA, FDM/FFF teknolojisine sahip 3D yazıcılarda tabladan kalkmayı ve parçanın eğilmesini azaltmak için tasarlanmış, kullanımı kolay bir 3D baskı yapıştırıcısıdır. Baskı tekrarlanabilirliği ve güvenilirliği için, Magigoo PA gibi kesin sonuç veren bir yapıştırma yöntemi faydalı ve gereklidir. Polipropilen filamentlerle baskı yapmadan önce baskı tablasına Magigoo PA uygulamayı unutmayın.

Magigoo Pro PA Hangi Malzemelerle Uyumludur

 • Xstrand (TM) GF30-PA
 • BASF PAHT CF15
 • ve benzerleri

Magigoo Pro PA Özellikleri

 1. PA ve fiber takviyeli PA malzemeli filamentler için özel olarak formüle edilmiştir.
 2. Cam yüzeyler üzerinde ısıtmalı tabla bulunan FDM/FFF 3D yazıcılarda ve de tabla plakaları (sheet) vb. malzemelerle uygulandığında da kullanılabilir.
 3. Magigoo PA, sıcaklığa duyarlıdır ve soğuduktan sonra yapışma özelliği azalır. Böylece basılan ürün kolaylıkla tabladan kaldırılabilir.
 4. Magigoo PA, baskı tablası ile baskı malzemeleri arasında ince bir arayüz oluşturur. Bu arayüz baskı sırasında tutunmayı artırdığı gibi baskı bittiğinde malzemenin tabladan kolay ayrışmasını da sağlar.
 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın