Anycubic Siyah Reçine 1 KG - SLA

Miktar: 1000 ml

Renk: Siyah

+
-
Fiyat: 490,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 588,00 ₺

DÜŞÜK KOKU - 3D yazıcıların günlük hayatta yaygın olarak kullanılması nedeniyle, reçine kokusu minimum düzeyde tutulur. Bu nedenle, Reçine iç mekan koşullarında kolayca kullanılabilir. Açık pencereyle çalışmanız önerilir.

MÜKEMMEL YAPI PLAKASI YAPIŞTIRMA - Baskı modelinin yapı plakasına mükemmel yapışması için Model Reçine formülasyonumuza özel bir katkı maddesi eklenir. Bu nedenle yapı plakasının yapışma problemi ile ilgili olarak büyük yapışma ve daha az baskı hatası sağlanır.

DÜŞÜK BÜZÜLME - Formülasyon büzülme yüzdesi% 0,5'ten az olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, basılı modellerin büzülme veya çatlama sorunları ortadan kalkar.

KESKİN RENKLER - Özel pigmentler, basılı modellerin renkleri daha sağlam ve keskin görünecek şekilde tasarlanmıştır.

SEDİMENTASYON YOK - Kullanılan pigmentlerin sedimantasyonu yoktur, yani reçinenin altına batmazlar.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK - Model Reçine, yazdırılan nesnelerin en yüksek detaylarının açıkça ve kolayca gözlenebileceği şekilde tasarlanmıştır.

YÜKSEK YÜZEY PÜRÜZSÜZLÜĞÜ - Model Reçine kullanımı yüksek pürüzsüz yüzeyler elde edilmesini sağlar.

RENK AYAR YOK - Tüm renkler, aynı renk ayarlama ayarlarına izin veren aynı sertleştirme özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

KOLAY KULLANILABİLİR - Model Reçine kolayca boyanabilir ve boyamadan önce zaman kaybını azaltır.

BOYALI - Model Reçine her türlü boya ile kullanılabilir.

KOLAY TEMİZLEME - IPA veya Etanol ile temizler. Alkol banyosuna batırın ve / veya model üzerine yumuşak bir fırça kalıntı reçinesi ile temizleyin.

POST CURE - 405 nm UV led lambalarla kürleyin. 30 W veya daha fazla güçlü uv 405nm led lambanın kullanılması önerilir veya yapışmazlığa ulaşıncaya kadar doğrudan güneş ışığı altında tutun+

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın