Magigoo Pro Kit

Magigoo Pro Yapıştırıcıları yalnızca mühendislik filamentleriyle çalışmak üzere profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

+
-
Fiyat: 986,45 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 1.164,01 ₺
Stok ta Yok

Magigoo Pro Kit Filamentler için Yapıştırıcı

Magigoo Pro Yapıştırıcıları yalnızca mühendislik filamentleriyle çalışmak üzere profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Profesyonel kullanıma yönelik bu yapıştırıcılar, baskı yatağı sıcakken baskıların sıkı bir şekilde yapışmasını, soğuduktan sonra parçanın çıkarılmasının kolay olmasını ve tutkal kalıntısının da kolayca temizlenmesini sağlar.

Kutu İçeriği

 1. Magigoo Pro PA, yalnızca Polyamid filamentlerle çalışmak üzere profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Farklı PA (naylon) ve fiber takviyeli filament markaları ile kullanılmak üzere tasarlanmış ve test edilmiştir.
 2. Magigoo Pro PC, yalnızca polikarbonat tipi filamentler ve fiber takviyeli varyasyonlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 3. Magigoo Pro PP, yalnızca polipropilen filamentlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 4. Magigoo Original, çoğu PLA, ABS, HIPS, PETG, TPU filament türü dahil olmak üzere çeşitli filamentlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Baskı tekrarlanabilirliği ve güvenilirliği için, kesin sonuç veren bir yapıştırma yöntemi olan Magigoo yapıştırıcıları faydalı ve gereklidir. 

 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın