Magigoo Pro Metal 3D Baskı Yapıştırıcısı

Magigoo Pro Metal, 316 Metal Filament BASF Ultrafuse ile profesyonel bir ilk katman yapıştırıcısı olarak tasarlanmıştır.

+
-
Fiyat: 597,70 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 705,29 ₺
Stok ta Yok

Magigoo Pro Metal BASF Ultrafuse 316L Filament için Yapıştırıcı

Magigoo Pro Metal, 316 Metal Filament BASF Ultrafuse ile profesyonel bir ilk katman yapıştırıcısı olarak tasarlanmıştır. Magigoo Pro Metal, tehlikeli ve yanıcı olmayan, ayrıca BASF Ultrafuse® 316L'nin işlem sonrası aşamalarında kullanım için onaylanmış bir yapıştırıcıdır. Magigoo Metal ayrıca yeşil parçaların baskı tablasından kolayca çıkarılmasını sağlar.
Filament bağlayıcı malzemelerin termoplastik doğası ve FDM baskısı sırasındaki diferansiyel termal soğutma nedeniyle, BASF Ultrafuse® 316L ile basılan parçalar çözülmeye karşı hassastır. Yeşil parçaların da hassas yapısı nedeniyle, parça deformasyonunu önlemek için 316 Metal Filament BASF Ultrafuse ile basılan parçaları çıkarırken dikkatli olunmalıdır.
Magigoo Metal, baskı sırasında kesin ve güvenilir yapışma sağlar ve basılı parçanın suya daldırılarak kolayca çıkarılmasını sağlar, böylece yeşil kısımda oluşabilecek olası hasarı önler.316 Metal Filament BASF Ultrafuse ile baskı yapmadan önce baskı tablasına Magigoo Pro Metal uygulamayı unutmayın.

Magigoo Pro Metal Özellikleri

 1. BASF 316 Metal Filamentler için özel olarak formüle edilmiştir.
 2. Cam yüzeyler üzerinde ısıtmalı tabla bulunan FDM/FFF 3D kullanılabilir.
 3. Magigoo Pro Metal’in suda oldukça çözünür olması sayesinde yeşil kısım, baskı tablasını suya batırdıktan sonra kolayca çıkarılabilir. Çözünme süresi boyuta bağlı olarak 30 dakika ila birkaç saat arasında değişebilir.
 4. Magigoo Pro Metal, baskı tablası ile baskı malzemeleri arasında ince bir arayüz oluşturur. Bu arayüz baskı sırasında tutunmayı artırdığı gibi baskı bittiğinde malzemenin tabladan kolay ayrışmasını da sağlar.
 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın