Phrozen Sonic Mega 8K V2 MSLA 3D Yazıcı (Ön Sipariş)

ÖN SİPARİŞ

+
-
Fiyat: 89.500,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 107.400,00 ₺

Tahmini teslimat tarihi 26-30 Temmuz 

Phrozen Sonic Mega 8K V2 MSLA 3D Yazıcı

 

Büyük Fikirlerinize Hayat Verin

Sonic Mega 8K V2, 43 µm'de çarpıcı ayrıntılar sergileyerek piyasadaki diğer tüm 3D yazıcıları gölgede bırakıyor. Diğer büyük ölçekli 3D yazıcılardan neredeyse iki kat daha ayrıntılı 3D modeller üretiyor.

 

 

 

Büyük Üretimlerinizi Hızlandırın

Büyük ölçekli 3D modellerin basılması genellikle daha uzun baskı süresi gerektirir. Mega 8K V2, daha hızlı yazdırma ayarlarını* desteklemek ve ayrıntılı, büyük ölçekli 3D model ve prototip üretiminizi hızlandırmak için yeni bir yüksek hızlı sistemle donatılmıştır. *Baskı hızını optimize etmek için Mega 8K V2'nin en son donanım yazılımı, ACF filmi ve TR300 reçineyle donatıldığından emin olun. *Aşırı yüksek hızlı yazdırma, filminizin ve LCD'nizin ömrünü kısaltabilir.

 

 

 

Pump & Fill - Otomatik Reçine Besleyici

Phrozen Pump & Fill ile eşleştirilen Mega 8K V2, reçine haznenizin her zaman düzgün bir şekilde doldurulmasını sağlar. Büyük bir baskı işinin yarısında manuel yeniden doldurma ve reçine eksikliğini ortadan kaldırır.

 

 

 

İki Kat Daha Konforlu

Sonic Mega 8K V2, baskı alanınızı rahat ve kokusuz tutmak için iki takılabilir hava temizleyiciye sahiptir. Yeniden şarj etmeye veya pil gerektirmez. Gerektiğinde aktif karbon filtresini kolayca değiştirebilirsiniz.

 

 

 

Muazzam Baskı Hacmi

Sonic Mega 8K V2, 33 x 18,5 cm'lik geniş bir XY alanına ve 40 cm yüksekliğinde Z eksenine sahiptir. Onu piyasadaki en büyük baskı hacimlerinden biri haline getirerek büyük modelleri tek seferde kolayca basmanıza olanak tanır.

 

 

 

8K Mükemmellik

43 µm'lik sektör lideri XY çözünürlüğü ve üst düzey ışık bütünlüğü ile tasarlanan büyük ölçekli modellerinizin hak ettiği en iyi 8K kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

 

 

 

Sonic Mega 8K V2 ile Basılan Örnekler

 

Sonic Mega 8K V2 Özellikleri

 

 

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın