Raise3D Pro3 Plus 3D Yazıcı

+
-
Fiyat: 273.064,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 327.677,95 ₺

Pro3 Plus, daha kolay bir 3D baskı deneyimi için kullanıcı dostu özelliklere ve onu büyük ölçekli üretim ve çok boyutlu hızlı prototipleme için uygun hale getiren geniş yapı hacmine sahip, profesyonel bir çift ekstruder 3D yazıcıdır.

Gelişmiş Baskı Platformu Özellikleri
Değiştirilebilir Sıcak Uç ve Ekstruder Kapağı
Hava Akışı Yöneticisi
EVE Akıllı Asistan
Dijital Sıcaklık Ölçümlü Hafif Kablo
Otomatik Yatak Dengeleme
Kapı/Kapak Sensörleri ile Otomatik Duraklatma
Esnek Yapı Plakası
HD Kamera

 

 

 

Raise3D Pro3 Plus | Büyük Hacimli Profesyonel 3D Yazıcı

Raise3D Pro3 Plus, 300 x 300 x 605 mm geniş baskı kapasitesi ile büyük hacimli prototipler için ideal profesyonel 3D yazıcıdır. Çift ekstrüderli baskı teknolojisi, otomatik kalibrasyon, akıllı asistanı EVE gibi birçok gelişmiş özellik ile 3D üretim ihtiyaçlarınızı karşılar.

 Otomatik tabla kalibrasyonu ile 3D yüzey haritalaması yapar ve her üretimde düz yüzey oluşturarak baskı başlangıcını çok daha kolay hale getirir.

Esnek baskı tablası, spatula vb. kesici alet gerektirmeden 3D baskıların kolayca tabladan çıkarılmasını sağlar. Pro3 Plus aynı zamanda sert baskı tablası ve yüksek sıcaklık borosilikat cam baskı tablası ile uyumludur.

7 inçlik dokunmatik ekran, kullanıcıların yazıcı ile doğrudan etkileşim kurmasını sağlar. Ayrıca hem 3D yazıcı hem de 3D baskı sürecini basitleştirmek için ekran yardımı ve görsel model seçimleri sağlar.

HEPA filtre, Raise3D Pro3 çevreye duyarlı bir 3D yazıcıdır. Baskı esnasında oluşan nano partikülleri sessizce filtreler, size daha sağlıklı bir üretim alanı sunar.

HD kamera, RaiseCloud’a bağlanarak kullanıcıların tüm 3D baskı sürecini uzaktan izlemelerini ve diledikleri takdirde RaiseCloud üzerinden kontrol ve müdahale etmelerini sağlar.

Hafifletilmiş baskı kafası, hareket kabiliyetini artırarak daha keskin detaylar oluşturulmasını sağlar ve daha iyi bir baskı kalitesi sunar.

EVE Akıllı Asistan, kullanıcıları baskı sürecinde potansiyel sorunları doğru bir şekilde bulmaları ve çözmeleri için yönlendirir. EVE Akıllı Asistan, yazıcı bakımının zamanında yapılmasını sağlamak için kullanıcılara planlanmış müdahaleler hakkında hatırlatmalar yapar.

10 mikrona kadar hassas üretim yapmanızı sağlayan sertliği %75 arttırılmış rulman vidalı Z-Eksen mili üretim sırasında beklenmedik sürprizleri engeller.

 

Air Flow Manager, ısı dağılımını ve hava sirkülasyonunu iyileştirir, baskı odası içinde homojen sıcaklık yayılımı yaratır. HEPA hava filtresiyle donatılmış Air Flow Manager, haznenin içindeki havayı da filtreleyerek temizler.

 

Güç kaybı anında kurtarma özelliği ile Pro3 Plus, elektrik kesintisi yaşandığında veya filament bittiğinde baskıyı hafızasına alır ve sonrasında çalışmaya kaldığı yerden devam eder.

 

Otomatik kapı sensörü, sistemin kapağı açıldığında otomatik olarak algılamasını ve baskıyı duraklatmasını sağlayan güvenlik önlemidir.

 

Çift ekstrüder, suda eriyen destek malzemesini veya özel destek hammaddelerini kullanarak daha pürüzsüz ve imkânsız modellerin üretilmesini sağlar. Ayrıca çift renkli üretimler için de tercih edilir.

 

Hotend'in değiştirilmesi için ek ekipman ihtiyacı yoktur. Kilit mekanizması ile kolayca sökülüp takılabilir.

 

Malzeme Çeşitliliği, Raise3D Pro3 Plus 3D yazıcılar açık filament sistemi sayesinde PLA, ABS, HIPS PC, TPU, TPE, ASA, Naylon, PETG, PP, PVA, ahşap katkılı, metal katkılı, cam elyaf, karbon fiber ve diğer kompozit malzemelerle çalışabilir.

 

ideaMaker ve RaiseCloud, Raise3D'nin 3D dilimleme yazılımı ideaMaker, 3D modelleri baskı sürecine hazırlama ve baskı sürecini kontrol etme işini kolaylaştırır. RaiseCloud, daha verimli 3D baskı için baskı sürecini uzaktan izleyebilen ve baskı işlerini düzenleyebilen bulut tabanlı yönetim platformudur.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın