Shining 3D AccuFab-L4K 3D Yazıcı

+
-
Fiyat: 99.500,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 119.400,00 ₺

Shining 3D AccuFab-L4K 

 

4K hassasiyette modeller üretebilme imkânı sunan reçineli 3D yazıcı Shining 3D AccuFab-L4K ile yeni ürün geliştirme sürecini ileri boyuta taşıyın. LCD teknolojisine sahip AccuFab-L4K ile zamandan tasarruf ederek hızlı 3D prototiplemede verimliliği artırın.

 

3D baskı sonrası işlem sürenizi kısaltın

 

·        AccuFab-L4K, çıktı alınan baskı boyutu ile dijital tasarım boyutunun tam tutarlı olmasını sağlamak için IT7 düzeyinde baskı doğruluğuna sahiptir.

·        Parlaklık homojenliği %90'a kadar ulaşan AccuFab-L4K, her baskıda aynı hassasiyette performans gösterir.

·        AccuFab-L4K, bir pikselden dahi küçük hassasiyette baskı alabilme imkânı ile büyük küçük tüm yüzey detaylarını pürüzsüz şekilde yansıtır.

 

Endüstriyel kalitede prototipleme

 

·        Son teknoloji sağlamlık, AccuFab-L4K'nın gerçek yaşam koşullarında test edilen 5 milyon katmanı, son teknoloji güvenilirlik sağlar.

·        Bölgesel soğutma sistemi, DCS (Bölgesel Soğutma Sistemi), 3D yazıcının ömrünü önemli oranda uzatırken optik sistemin sıcaklığını 40℃'nin altında tutar.

·        Endüstriyel sınıf malzeme ve kalite kontrol, AccuFab-L4K parçalarının üretimi 21 farklı denetimden geçerek endüstriyel kalitede bir 3D yazıcı oluşturmak için birleştirilir.

 

Büyük modelleri yüksek çözünürlükte daha hızlı üretin

 

·        4K çözünürlüğe sahip AccuFab-L4K hızlı prototiplemede ihtiyacınız olan yüksek baskı hassasiyetini sağlayarak 3D modellerinizin çıktısını 4K çözünürlükte sunar.

·        192 × 120 × 180 mm genişlikte baskı alabilme imkânı sunan AccuFab-L4K ile büyük modelleri daha hızlı üretin, prototiplemede zaman kazanın.

 

Ürün geliştirmede malzeme esnekliğini keşfedin

 

·        AccuFab-L4K, Shining 3D mühendisleri tarafından çeşitli mühendislik uygulamalarınız için geliştirilen standart, biyo-uyumlu ve suda yıkanabilir gibi çeşitli reçineler ile en iyi şekilde çalışarak yüksek hassasiyet ve iyi yüzey kalitesi sağlar.

·        Ayrıca, Shining 3D ile anlaşmalı endüstri lideri 3. taraf reçine markalarının da sunduğu malzemeler, AccuFab-L4K ile ürün geliştirme esnekliğinizi artırır.

 

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın