Ultrasint PA6 3D Yazıcı Tozu

Ultrasint® PA6, EOS, 3D System gibi üreticilerin geliştirdiği standart bir SLS makinesinde PA6 ile uygulama yapmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır.

+
-
Fiyat: 0,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 0,00 ₺
Stok ta Yok

NEDEN BASF PA6 (PoliAmid6) Toz Malzemeleri?

Ultrasint® PA6, EOS, 3D System gibi üreticilerin geliştirdiği standart bir SLS makinesinde PA6 ile uygulama yapmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Ultrasint® PA6, özellikle karmaşık şekiller veya yapılar için hassas özellik kontrolü ve basit yüzey yeniden işleme gerektiren uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.

BASF PA6 Toz Malzemeleri

Poliamid 6 (PA6) enjeksiyon kalıplamada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ultrasint® PA6 ile üretilmiş 3D baskılı parçalar, enjeksiyonla kalıplanmış PA6 parçalarına benzer özellikler sergiler. Yüksek doğruluğu, mekanik mukavemeti ve mükemmel ısıl yamulma kararlılığı ile Ultrasint® PA6, geleneksel 3D baskı tozlarının sınırlandığı yerlerde kendini gösterir. Ultrasint® PA6, SLS kullanılan uygulamalar için pek çok avantaj sunar. Küçük miktarlarda veya karmaşık parçalar üretmek için uygun maliyetli bir tozdur. Özellikleri, Ultrasint® PA6'yı geleneksel olarak 3D baskı için kullanılan poliamid 12 (PA12) SLS tozlarına karşı cazip bir alternatif haline getirir.

BASF PA6 Toz Malzeme Özellikleri

 1. Yüksek modül
 2. Yüksek güç
 3. Mükemmel ısıl yamulma ve ısıl yaşlandırma kararlılığı
 4. Gaz ve ortam sızdırmazlığı

 
BASF PA6 Toz Malzeme Kullanım Alanları

 1. Otomotiv uygulamaları
 2. Otomobil dış parçaları
 3. Koltuk bileşenleri ve enstrümantal panel parçaları gibi otomobil içi parçalar
 4. Kaputun altında olan fren hidroliği hazneleri ve hava emme sistemleri
 5. Geleneksel olarak üretilmiş parçaların 3B Yazıcı ile yazdırılmış parçalara kaynaklanması veya yapıştırılması gereken uygulamalar
 6. Hızlı prototipleme

Hangi 3B Yazıcılar ile PA6 Toz Malzeme’yi kullanmalıyım?

Ultrasint® PA6, SLS makinelerinde 200°C'ye kadar işlem sıcaklıklarını ve %0,2'nin altındaki oksijen seviyelerini gerektirir. Bu endüstriyel kalite malzemeden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak parametreleri içeren yazıcı yönergeleri sunuyoruz. Ayrıca malzemenin yazıcınızda çalışmasını sağlamak için danışmanlık ve yerinde destek sunuyoruz.

 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın