Ultrasint PA6 FR 3D Yazıcı Tozu

Ultrasint® PA6 FR, EOS gibi üreticilerin geliştirdiği standart bir SLS makinesinde PA6 ile uygulama yapmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır.

+
-
Fiyat: 0,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 0,00 ₺
Stok ta Yok

NEDEN BASF PA6 (PoliAmid6) FR Toz Malzemeleri?

Ultrasint® PA6 FR, EOS gibi üreticilerin geliştirdiği standart bir SLS makinesinde PA6 ile uygulama yapmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Ultrasint® PA6 FR, işlevsel uygulamalar için üstün sertlik, mukavemet ve iyi darbe direncine sahip aleve dayanıklı 3B baskılı parçalar oluşturmak isteyen tasarım mühendisleri ve endüstriyel kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

BASF PA6 FR Toz Malzemeleri

Ultrasint® PA6 FR, dolgu malzemelerini polimer parçacıklarına yerleştiren benzersiz BASF parçacık içi dolgu teknolojisini kullanır. Bu; daha yüksek, daha izotropik ve sağlam mekanik özellikler ve kolay geri dönüşüm ile sağlar.Ultrasint® PA6 FR, özellikle alev geciktirici özellikler gerektiren endüstriyel uygulamalar için uygundur. Duvar kalınlığı 0,8 mm olsa bile V2 (UL94) derecesine ulaşır. Sertifikalar hakkında bilgi talep üzerine temin edilebilir.
PA6, performans uygulamaları için enjeksiyonla kalıplamada en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Endüstriyel kullanıcılar artık PA6 tozlarından daha fazlasını elde edebilirler. Forward AM’nin Ultrasint®, bu polimer ailesine geliştirilmiş mekanik özellikler ve küçük miktarlar veya karmaşık parçalar üretirken daha fazla maliyet etkinliği ekleyerek 3B baskı dünyasına getiriyor.


BASF PA6 FR Toz Malzeme Özellikleri

 1. Yüksek modül
 2. Yüksek çekme direnci
 3. Mükemmel ısıl çarpılma kararlılığı
 4. Halojensiz
 5. Parçacık içi alev geciktirici
 6. V2 derecesi (UL 94V) (0,8-3 mm)
 7. Daha iyi geri dönüşüm
 8. Homojen son ürünler için partikül içi dolgu teknolojisi
 9. Kolay kullanım ve geri dönüşüm
 10. Taşıma sırasında faz ayrımı yok

BASF PA6 RF Toz Malzeme Kullanım Alanları

 1. Otomotiv Endüstrisi
 2. Otobüs, tramvay ve tren gibi ulaşım araçları
 3. Elektrik ve elektronik endüstrisinde; anahtarlar, paneller ve konektörler gibi
 4. Havacılık

Hangi 3B Yazıcılar ile PA6 FR Toz Malzeme’yi kullanmalıyım?

Ultrasint® PA6 FR, SLS makinelerinde 200°C'ye kadar işlem sıcaklıklarını ve %0,2'nin altındaki oksijen seviyelerini gerektirir. Bu endüstriyel kalite malzemeden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak parametreleri içeren yazıcı yönergeleri sunuyoruz. Ayrıca, malzemenin yazıcınızda çalışmasını sağlamak için danışmanlık ve yerinde destek sunuyoruz.

 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın