Creality Cr Scan-01 3D Tarama Cihazı

+
-
Fiyat: 23.017,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 27.620,50 ₺

Creality CR-SCAN01  3D modelleme tarayıcısı, manuel ızgara hizalaması, kalibrasyon veya işaretleyici kullanmadan otomatik eşleştirmeyi sağlamak için akıllı büyük ölçekli hizalama algoritmasını benimser.

 

2 Tarama Modu – El Tipi/Döner Tabla 3D Tarayıcı

Elde tarama daha esnektir, farklı boyutlardaki nesneleri işaretleme noktaları olmadan taramayı destekler. Döner tabla ve tripod ile tek tıklamayla otomatik tarama, daha eksiksiz bir model elde etmek için otomatik olarak hizalanan birden çok pozu destekler

Etiketleme noktası gerekmez:

Tarama mesafesi: 15,75-35,45 inç (40-90 cm)
Çalışma aralığı: 11,80-19,70 inç (30-50 cm)
Tarama çözünürlüğü: 0,5 mm;
Görüntü boyutu: 536×378 10 kare/saniye doğruluk: 0.1mm. İnsanlaşmış yazılım:

Özlü UI tasarımı, operasyon sırasında kullanımı kolay. Güçlü modelleme işleme yöntemleri, otomatik doldurma onarımı, otomatik renk onarımı, otomatik alt tabaka tanıma, tahribatsız ağ basitleştirme, otomatik yumuşatma ve gürültü giderme.
OBJ/STL çıktısı:  Stl ve obj dahil olmak üzere standart dosya formatlarının çıktısını alın. Tüm ana FDM ve ışıkla sertleşen yazıcılarla uyumludur.
Otomatik Çoklu Poz Hizalama ve Güçlü Model İşleme Yöntemi:

Renk ve yapı özelliklerine dayalı yüksek hassasiyetli eşleştirme algoritması, çoklu tarama otomatik sentez işlevini gerçekleştirir. Model düzenleme, otomatik doldurma onarımı ,  renk onarımı , alt tabaka tanıma ,  tahribatsız ağ basitleştirme  ve  pürüzsüz gürültü giderme, size harika bir tarama deneyimi sunar.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın