Elas PLA Plus 1.75mm Beyaz Filament

 YENİ ÜRÜN AVANTAJLI FİYATLAR! 

#yeniliğikeşfet

+
-
Fiyat: 395,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 474,00 ₺

Hafta içi saat 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

1.000tl ve üzeri alışverişlerde Sepette kargo bedava.!

Teknik Bilgiler


Elas3D PLA Plus 

1.75mm ±0.03 Tolerans

Nozzle Sıcaklığı : 190°C - 220°C

Tabla Sıcaklığı : 50°C - 70°C

Boş Makara Ağırlığı : 245 Gr ±5  Gr

Elas3D PLA Plus

Yüksek kaliteli hammadde kullanılarak üretilen Elas3D PLA Plus filamentleri ile baskılarınızda daha pürüzsüz yüzeyler elde edebilirsiniz. 3D Tasarımlarınızda kusursuz bir görünüm elde etmek için tercih edebileceğiniz Elas3D markasının kendi üretimi olan filament türüdür. Aynı zamanda daha yüksek dayanım değerleri sağladığı için yüksek kuvvete maruz kalarak çalışacak dişli vb gibi mekanik parçaların 3d baskısında sıkça tercih edilmektedir.

Homojen Renk Dağılımı:

Elas3D PLA Plus filamentlerinin üretiminde kullanılan özel hammadde karıştırıcıları ve yüksek kalite hammaddeler sayesinde makaranın başından sonuna aynı renk tonu elde edilir. 

 

Tüm Yazıcılarda Kullanıma Uygun

Elas3D Filamentleri global standartlara uygun olarak üretilir. Bu sayede tüm yazıcılarda yüksek kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Kalan Filamenet Scalası

Elas3D makaraları üzerinde yer alan metre ve gram cinsinden yapılan ölçeklendirmeler sayesinde ne kadar filamentiniz kaldığını görebilirsiniz. Kalan filamentinizin projeniz için yeterli olup olmayacağını bu sayede anlayabilirsiniz. 

 

Düzgün Sarım Makara

Üretim aşamasında kullandığımız özel sarım mekanizması ile filament makarasına her katmanda düzenli sarım yapılır. Bu sayede 3d yazıcınızda takılma sorunuyla karşılaşmazsınız. 


Elas3D PLA Plus Kullanım Alanları
Yüksek dayanım gerektiren 3d baskılarınız için kullanışlı bir filament türüdür. Mekanik parçaların baskısında Fpv drone , RC Araç parçalarının baskısında fiyat ve performans etkenlerinden dolayı sıkça tercih edilmektedir. Elas3D PLA Plus filamenti ile bastığınız 3D baskılarda yüzey kalitesinin yüksek olması sebebiyle dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Ev aksesuarları, figür baskılar gibi dekoratif kullanım alanları da bulunmaktadır.

Sağlık Standartlarına Uygun 
ROHS Standartlarına uygun olarak üretimini yaptığımız Elas3D Filamentleri ile baskı sürecinde koku salınımı yaşanmayacaktır. Elas3D PLA Plus Filamentlerinin hammaddesi şeker kamışından üretilmektedir. Bu yüzden organik hammaddeler kullanarak ürettiğimiz filamentler insan sağlığı açısından her hangi bir sorun teşkil etmez. Ev kullanımına uygundur.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın