ABS Fusion+ Naturel Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 865,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 1.038,74 ₺

Bu Fiyattan: 1.090,00 ₺ düştü.

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF ABS Fusion+ Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM, üstün ölçüsel kararlılığa sahip olarak bilinen Stiren Maleik Anhidrit (SMA) içeriğiyle ABS malzemeyi çok dayanıklı ve güvenli bir hale getirerek ABS Fusion+ malzemesini geliştirdi. Gerçek mühendislik malzemesi olan ABS Fusion+ Filamentleri ile çok daha kaliteli baskı sonuçları elde edersiniz. Bu malzeme ile üretim yaparken 3D Yazıcınızın çıktı ayarları ya da sonuçlarına değil çok daha verimli ürün elde edebilecek tasarım iyileştirmelerine zaman ayırabilirsiniz. Bunlarla beraber siyah, gri ve natural beyaz renk alternatifleri olan BASF Forward AM ABS Fusion+ filamentleriyle sürdürülebilir ve aynı kalitede çıktı alabilirsiniz.

BASF ABS Fusion+ Filament'e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2 - Son derece kolay baskı
3 - Suda çözünebilir destek malzemesi kullanımı
4 - Sürdürülebilir kalite

ABS Fusion+ Filament - Teknik Bilgiler

ABS (Akrilonitril Bütadiyen Stiren) üç polimerden elde edilen amorf yapılı bir malzemedir. BASF ABS Fusion+ yüksek ısıl direnç ve kararlılık için özel olarak geliştirilmiş bir malzemedir. ABS malzemenin sağladığı darbe dayanıklılığı, esnekliği ve yüksek sıcaklık gibi özelliklerin daha güçlü bir kimyasal formülasyonla birleştirilmiş ve baskı özellikleri çok iyileştirilmiştir.

BASF ABS Fusion+ filamentleri ile üretim tablası üzerine herhangi bir yapışkan uygulmadan doğrudan cam taban üzerinde parça üretimine başlanabilir. BASF ABS Fusion+ üretimlerinde BVOH malzemesi kullanılabilir ve BVOH'ın suda erime hızı çok yüksektir. BASF ABS Fusion+ malzemesi ardıl işlem uygulamalarına da oldukça elverişlidir. Yüzey iyileştirmeleri için zımpara-astar gibi çalışmalarla beraber yüzeye aseton uygulaması da BASF ABS Fusion+ filamentleri ile baskı aldığınız ürünlerden oldukça iyi yüzey sonuçları elde edebilirsiniz.

BASF ABS Fusion+ Filament kullanım alanları

1 - Otomotiv parçaları
2 - İş makinaları parçaları
3 - Aparat ve fikstürler
4 - Üretime yardımcı parçalar

BASF ABS Fusion+ Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın