Anycubic Photon Mono M5s Pro 3D YAZICI

Çözünürlük

14K

XY Hassasiyeti (µm)

16.8 x 24.8 mikron

Maks. Baskı Hızı

105 mm/saat

Baskı Boyutları

22.3 x 12.6 x 20 cm

+
-
Fiyat: 24.899,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 29.878,80 ₺

Anycubic Photon Mono M5s Pro

 

Anycubic Photon Mono M5s Pro Main Features

 

 

Özellikler

Ultra Yüksek 14K Çözünürlük, En Küçük Ayrıntılara Hayat Veriyor
13312*5120 çözünürlüğe sahip 10,1 inç monokrom LCD'ye sahip Photon Mono M5s Pro, 16,8*24,8μm XY çözünürlük sunar - bir saç teli kalınlığıyla karşılaştırılabilir baskı hassasiyeti. Işık homojenliği %85'e yükseltilerek en küçük ayrıntılar ve keskin kenarlar sağlanmıştır.

Hava Isıtıcı & Temizleyici
Yeni eklenen Hava Isıtıcı ve Arıtıcı modülü, hava ısıtmayı arıtma ile entegre ederek bağımsız kontrol ve kolay kurulum sunar. Kapak, 0°C'de ve gerçek ortamda sürekli çalışma altında test edilmiş, zorlu ortamlarda güvenli ve uzun ömürlü çalışma sağlayan mühendislik sınıfı yangına dayanıklı malzemeden yapılmıştır.

Düşük sıcaklıklı ortamlarda bile başarılı baskı elde etmek için hava sıcaklığının 40 ℃'ye kadar çıkmasını sağlayan hava ısıtmasını destekler ve baskıdan önce reçine sıcaklığını 20 ℃'nin üzerinde tutar. Ayrıca, reçine kokularını etkili bir şekilde emerek rahat bir baskı ortamı yaratan dahili bir yüksek kaliteli aktif karbon bileşeni ile özel bir arıtma modu desteklenir.

Mükemmel Performans ile Yüksek Hız
Saatte 105 mm'ye varan ortalama baskı hızıyla Photon Mono M5s Pro, yüksek hızlı bir reçine baskı deneyimi sunar. Soyma yüksekliğini düşürürken ve kaldırma hızını artırırken yüksek başarı oranları sağlayan, azaltılmış soyma kuvvetine sahip üçüncü nesil yüksek hızlı ACF filmi kullanır.

Anycubic yüksek hızlı reçine ile kullanıldığında, 0,1 mm katman yüksekliği ve 2 mm kabuk kalınlığı parametre ayarları altında, veriler Anycubic Laboratuvar testlerinden elde edilmiştir.

Tesviyesiz Kullanıma Hazır
Yüzer platform teknolojisi ve dahili sensörler aracılığıyla, baskının tek tip olmasını ve daha iyi bir sonuç elde etmek için kabul edilebilir bir aralıkta kalmasını sağlamak için gerekli ayarlamaları yapacak yepyeni bir tesviyesiz çözüm benimser.

Akıllı Algılama ile Baskıyı, Süreci Verimli Bir Şekilde Koruyun
Ekran kırılmasını önlemek için iniş işlemi sırasında reçine tankındaki reçine kalıntısını mekanik algoritma aracılığıyla tanımlayabilen yeni bir reçine kalıntısı algılama işlevi eklenmiştir. Aynı zamanda, baskı işlemi sırasında AI algoritması, baskı başarı oranını ve baskı hızını artırmak için model şekline göre soyma yüksekliğini gerçek zamanlı olarak akıllıca hesaplayacak ve ayarlayacaktır.

Tek Dokunuşla 3D Baskı Anycubic Uygulaması
Çok sayıda popüler model dilimlenmiş stl içeren ve tek dokunuşla yüksek kaliteli baskıyı kolayca tamamlayabilen Anycubic APP'nin yeni sürümüne uyarlama; Tek dokunuşla dilimleme ve akıllı görev görüntüleme işlevi, böylece her bağlantı kontrolde olur; Kullanıcılara kullanıcı dostu kılavuzlar ve çözümler sağlayan pratik bir yardım merkezi.

Modeller

Teknik Özellikler

Kutu İçeriği

Karşılaştırma

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın