Anycubic Wash & Cure 3 Plus Yıkama Ve Kürleme Cihazı

+
-
Fiyat: 6.732,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 8.079,12 ₺

Anycubic Wash & Cure 3 Plus Yıkama Ve Kürleme Cihazı

Özellikler

Boyut Yükseltme, Kapasite Artışı
Anycubic Wash & Cure Plus ile karşılaştırıldığında, yıkama sepetinin yıkama hacmi yaklaşık %13,4 artışla 7,6 litreye çıkarılmıştır ve yıkama kovasının toplam hacmi 12 litredir, bu da 10,6 inç ve altındaki ışıkla sertleşen 3D yazıcılar için uygundur.

Aynı zamanda, tek bir işlem sonrası seansında daha büyük ve daha fazla modeli barındırmak için kürleme boyutu φ220*260 milimetreye kadar %42 oranında artmıştır.

Genel Kürleme ve Kısmi Geliştirilmiş
Yenilikçi Flexicure deveboynu ışık tasarımı, 1~3 cm ışınlama aralığında enerji değerini 30.000uW/cm²* artırarak modelin üst kısmı ve figürün eteği gibi detaylar üzerindeki kürleme etkisini büyük ölçüde geliştirir.

Anycubic Wash & Cure 3 Plus, lens ışık kaynağı ile birleştirilmiş yepyeni bir kuzu boncuk düzenine sahiptir. Önceki nesil Anycubic Wash & Cure Plus ile karşılaştırıldığında, kürleme homojenliğinde %20'lik bir iyileşme sunar*. Bu da modelin daha kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde kürlenmesini sağlayarak daha iyi kalite ve tutarlılık sağlar.

Çift Katmanlı Tasarım, IPA Tasarrufu
Çift katmanlı PP malzeme temizleme sepeti platform ile yıkamayı destekler. Alkol kullanım verimliliğini en üst düzeye çıkararak 6,6 ila 10,6 inç arasında baskı platformlarına izin veren 150 milimetre ve 250 milimetrelik iki ayarlanabilir yükseklik ile donatılmıştır.

Döngü başına kürlenen model sayısını artıran ve kürleme verimliliğini büyük ölçüde geliştiren yepyeni bir çift katmanlı kürleme platformu benimsenmiştir.

Basit Çalışma, Sessiz ve Verimli
Tek bir tıklama ile kolayca seçilen temizleme ve kürleme ikili modları; Geliştirilmiş Gooseneck ışık kürleme modu tek bir tıklama ile kolayca açılıp kapatılabilir. Temizleme ve kürleme süresi isteğe bağlı olarak 1 ila 30 dakika arasında kolayca ayarlanabilir.

Daha sızdırmaz bir yapısal tasarım ve yazılım optimizasyonu sayesinde, temizleme ve kürleme sırasında oluşan gürültü paraziti azaltılarak daha sessiz ve daha konforlu bir çalışma ortamı yaratılır.

Modeller

Teknik Özellikler

Kutu İçeriği

Karşılaştırma

 

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın