Anycubic Wash & Cure Max Yıkama ve Kürleme Cihazı

14,9 L

+
-
Fiyat: 10.579,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 12.695,76 ₺

Daha Büyük Boyut, Daha Yüksek Uyumluluk

 

Anycubic Wash & Cure Max, piyasadaki çoğu yıkama ve kürleme makinesinin boyutlarını aşarak 14,9 litreye (15,7 litre) kadar su tutabilir. 300*165*300 mm'lik (11,8"x6,5"x11,8") etkileyici maksimum temizleme boyutu, piyasada bulunan 13,6"(35 cm) ve altı ölçülere sahip hemen hemen tüm tüketici sınıfı reçine 3D yazıcılarla uyumludur.

Anycubic Wash Cure Max - Daha Byk Boyut Daha Yksek Uyumluluk

Güçlü ve Alkol Açısından Verimli

 

Yepyeni iki sprey durulama ve detay daldırma modunun benimsenmesi, etkili ve kapsamlı temizlik sağlar. Güçlü mekanik enjeksiyon, 3 boyutlu baskı yüzeyindeki reçine kalıntısını ortadan kaldırırken, alt daldırmalı durulama, reçineyi karmaşık ayrıntılardan etkili bir şekilde çıkarır.

Anycubic Wash Cure Max - Gl ve Alkol Asndan Verimli

İzopropil Alkol Tasarrufu

 

4 litre (4,2 litre) izopropil alkol, büyük boyutlu modelleri (10"/25 cm ve üzeri) temizlemek için yeterlidir ve geleneksel yıkama ve kürleme makinelerinin gerektirdiği 8,5 litreye (9 qt.) kıyasla %50'den fazla tasarruf sağlar.

Anycubic Wash Cure Max - zopropil Alkol Tasarrufu

Alkol Verimliliği

 

Ayrıca, 5 litrelik (5,3 litre) bir kova izopropil alkol, 20'ye kadar modeli (10"/25 cm ve üzeri) temizleyerek tek bir yıkama sırasında alkol kaybını en aza indirebilir [1 ] .

Anycubic Wash Cure Max - Alkol Verimlilii

Büyük 3D Modelleri Destekler

 

Boyutu 12 inçe kadar olan (ağırlığı 2,2 kg'ı geçmeyen) baskı plakalı modellerin temizliğini destekler.

Anycubic Wash Cure Max - Byk 3D Modelleri Destekler

[1] Anycubic Laboratuvarı verilerine göre tek yıkamada alkol tüketimi 50 mililitreden azdır. 20 modeli temizledikten sonra deterjanın değiştirilmesi veya filtrelenmesi tavsiye edilir.

Tek Tıklamayla Yıkama ve Kürleme

 

Çift Fonksiyonlu Düğmeyle Yıkama ve Kürlemeyi Tamamlayın. Zaman alıcı ve emek yoğun işlem sonrası işlemlere veda edin. Zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlayan kolaylaştırılmış model işlemeyi deneyimleyin.

Anycubic Wash Cure Max - Tek Tklamayla Ykama ve Krleme

360° Boyutlu Kürleme

 

360° otomatik dönen kürleme platformuna sahip olan bu makine, daha yüksek kürleme enerjisi değerleri [2] ve daha uzun ışınlama mesafeleri sunarak modelleriniz için kapsamlı, verimli kürleme sağlar.

[2]Veriler Anycubic Laboratuvarından elde edildi ve enerji değerlerinin kürlenmesi için test edildi.

Anycubic Wash Cure Max - 360 Boyutsal Krleme

Sanatsal Hepsi Bir Arada Tasarım

 

Anycubic Wash & Cure Max makinesi, taze ve minimalist bir estetik yayan şık, gri tonlu bir kapakla tamamlanan zarif inci beyazı bir gövdeye sahiptir. Kullanışlı hepsi bir arada açılır kapak tasarımı, kolay açılıp kapanmaya olanak tanır. Kullanıcı dostu kontrol paneli arayüzü, sorunsuz ve kusursuz bir çalışma deneyimi sağlar.

Anycubic Wash Cure Max - Sanatsal Hepsi Bir Arada Tasarm

Arıza Tespiti ile Kapsamlı Koruma

 

Kapılar düzgün kapatılmadığında, üniteye su girdiğinde veya çalışma sırasında çıkışlar tıkandığında kullanıcıları bilgilendiren akıllı arıza tespiti ve uyarı. Yıkama ve kürleme işlemlerinin kusursuz olmasını sağlamak için arızaları anında tespit edip giderir.

Anycubic Wash Cure Max - Arza Tespiti ile Kapsaml Koruma

 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın