ASA Naturel Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 548,13 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 646,79 ₺
Stok ta Yok

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF ASA Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği ASA filamentleri iyi derecede bir mühendislik malzemesi olup özellikle dış alan uygulamalarında ABS'e göre çok daha iyi bir seçenektir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği ASA filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Boyutsal kararlılık ve mekanik dayanım özellikleri itibariyle BASF Forward AM'in ASA malzemesi fonksiyonel ürün ve prototip üretim süreçlerinde oldukça iyi bir seçimdir. BASF ASA malzemesi UV dayanımı itibariyle özellikle güneş ışığı dış alanlarda ve yüksek hava şartlarında kullanıma elverişlidir.

BASF ASA Filament'e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2 - Güvenilir teknik veriler(TDS)
3 - Yüksek hava direnci ve UV dayanıklılığı
4 - Yüksek boyutsal kararlılık

ASA Filament - Teknik Bilgiler

ASA (Akrilonitril Stiren Akrilat) iyi derecede kimyasal dayanıma ve termal kararlılığa sahiptir. Bu özellikleriyle yüksek hava şartlarında sararmaya, yaşlanmaya ve parlamaya karşı mükemmel direnci vardır. Yüksek UV dayanımına, sertliğe ve yüksek mukavemet değerlerine sahip.

BASF ASA Filamentleri aşağıdaki niteliklerde baskı almanızı sağlar 

1 - Yüksek dış hava koşullarında kullanıma elverişlilik
2 - Kimyasal dayanım
3 - Yüksek sıcaklıklara direnç
4 - Parlak yüzey kalitesi
5 - İyi derecede anti-statik özellikler
6 - Mukavemet ve rijitlik

BASF ASA Filamentleri ile alacağınız 3D baskılar iyi mekanik özelliklerin yanısıra oldukça başarılı yüzey kalitesine de sahiptir.

BASF ASA Filament kullanım alanları

1 - Dış mekan parçaları
2 - Otomotiv iç trim parçaları (A,B,C,D pillar)
3 - Dağcılık-outdoor ekipmanları
4 - Dış mekan baskı-tabela ürünleri

BASF ASA Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın