BCN3D Epsilon W50 3D Yazıcı

+
-
Fiyat: 290.407,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 342.681,38 ₺
Stok ta Yok

BCN3D Epsilon W50 3D Yazıcı | Büyük Hacim, Çift Baskı Kafası, Endüstriyel Malzeme Desteği

Epsilon W50, pasif ısıtmalı haznesi ve tamamen kapalı kasası sayesinde endüstriyel sınıf malzemelerle büyük ölçekli parçalar üretmek için tasarlanmış profesyonel bir 3D yazıcıdır. Bağımsız Çift Kafa/Ekstrüder (IDEX) tarafından desteklenen Epsilon W50, kalite ve hassasiyetle olağanüstü güçlü işlevsel parçalar sunar.

BCN3D Epsilon W50 endüstriyel malzemeleri destekleyen açık filament sistemine sahiptir. İhtiyacınız olan prototipi ortam şartlarına dayanıklı malzemelerle üretebilirsiniz.

BCN3D Epsilon W50’nin desteklediği filamentler: PLA, PET-G, TPU 98A, PVA, ABS, PA, PP 

 

IDEX (Bağımsız Çift Baskı Kafası Teknolojisi)

BCN3D tarafından geliştirilen Çift Baskı Kafası Teknolojisi (the Independent Dual Extrusion System) 3 boyutlu baskıda fark yaratıyor.

Aynalama modu sayesinde, baskınızın karşı çiftini (örneğin: sol ayak ve sağ ayak) aynı anda basabilir, böylece zaman maliyetinizi yarıya indirebilirsiniz. Kopyalama modu ile ise, ürününüzün tıpatıp aynısını, zaman maliyetinizi yarıya indirerek üretebilirsiniz. 

BCN3D Epsilon yazıcılar, endüstriyel malzemelerle baskı yaparken çalışma ortamınızı potansiyel olarak zararlı parçacıklardan koruyan bir HEPA filtre ile donatılmıştır.

 

Performans için tasarlandı. Tam muhafaza ve pasif ısıtmalı hazne

Epsilon W50 ve Epsilon W27, 60 C°'ye kadar ulaşabilen bir iç ısı dolaşımı ve 120 C°'ye kadar ulaşabilen ısıtılmış baskı tablasını kontrollü olarak çalıştıran, tamamen kapalı bir hazneye sahiptir. 

Genişleyen profesyonel malzeme yelpazesi

BCN3D'nin sizin için seçtiği, yazdırması en güvenli malzemelerle masaüstünüzden rahatça çalışın. BCN3D Filamentleri, tanınmış kimya şirketleri BASF ve Mitsubishi Chemical tarafından geliştirilmiş ve tüm BCN3D yazıcılarla sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Önceden ayarlanmış yapılandırmalar ve basit komutlarla iş akışınızı kolaylaştırın.

Mevcut: PLA, PETG, TPU 98A, PVA
Geliştirme aşamasında: PLA Pro, rPET ve TPU85A

 

Alüminyum Kasa

Çalışma alanında garantili güç ve dayanıklılık için sağlam alüminyum çerçeve.

Hotend X

Epsilon W50 ve Epsilon W27, fiber dolgulu malzemelerle sorunsuz baskı yapmak üzere tasarlanmış yeni Hotend X ile güçlendirilebilir. Bu, en zorlu uygulamalar için daha sağlam parçaların basılmasını sağlar.

*Ayrı satılır

BCN3D Cloud

BCN3D Epsilon 3D yazıcılar, en yeni bağlantı özellikleriyle donatılmıştır. BCN3D Cloud platformu ile sorunsuz bir iş akışı için ağa bağlıyken baskı dosyalarınızı kolayca gönderebilirsiniz. Yazıcınızın her zaman güncel kalmasını sağlayacak olan Over The Air (OTA) özelliği sayesinde manuel ürün yazılımı yükseltmelerini unutun (Tercihe göre etkinleştirilir).

BCN3D Hakkında

60'tan fazla ülkede kullanıcı ağı bulunan İspanyol üretici BCN3D ve uluslararası düzeyde tanınan 3D masaüstü yazıcı üreticilerinden birisidir. Ana müşterileri arasında Seat, BMW, NASA, Camper, Barselona'daki Sant Joan de Déu Hastanesi bulunmaktadır. BCN3D, son yatırımla birlikte 2019'dan bu yana toplam 5,5 milyon Euro yatırım almayı başardı.

Baskı Teknolojisi: FFF
Baskı Kafası Teknolojisi: Bağımsız çift baskı kafası (IDEX) / Birbirinden bağımsız çift baskı kafası
Baskı Hacmi: 210 x 297 x 210 mm
XYZ Hassasiyeti: 12.5, 12.5, 1 mikron
Katman Yüksekliği: 50 – 500 mikron (nozül çapına göre değişkenlik gösterir)
Nozül Çapları: 0.3 / 0.4 standart / 0.5 özel / 0.6 / 0.8 / 1 mm
Maksimum Nozül Sıcaklığı: 290°C
Baskı Tablası Sıcaklığı: 100°C
Filament Uyumluluğu: 2.85 mm / PLA, ABS, Nylon, PET-G, TPU, PVA, Kompozit Malzemeler
Dilimleme Yazılımı: Önerilen: BCN3D Cura - Uyumluluğu Olan: Slic3r, Simplify3D ve diğer dilimleme yazılımları
Bağlantı Türü: SD Kart, USB
Güç Kaynağı: AC 84-240V, AC 3.6-1.3A, 50-60 Hz | 240W
Cihaz Ağırlığı: 15 Kg (Filamentsiz ağırlık)
Cihaz Boyutu: 465 x 440 x 680 mm (Tam kurulu halde)
Çalışma Sesi: 50 dBa
  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın