Fillamentum PLA Filament 1.75mm 750gr Gece Mavi

Fillamentum PLA Extrafill FDM tipi 3 boyutlu yazıcılarda kullanılan uygun fiyatlı, kaliteli bir filamenttir.
Fillamentum PLA masaüstü 3 boyutlu yazıcılarınızda kolayca kullanılır, zor detaylarda bile yüksek kalitede baskı deneyimi sunar.

+
-
Fiyat: 715,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 843,96 ₺

Bu Fiyattan: 1.012,00 ₺ düştü.
Stok ta Yok

Fillamentum PLA Extrafill

Fillamentum PLA Extrafill FDM tipi 3 boyutlu yazıcılarda kullanılan uygun fiyatlı, kaliteli bir filamenttir. Fillamentum PLA masaüstü 3 boyutlu yazıcılarınızda kolayca kullanılır, zor detaylarda bile yüksek kalitede baskı deneyimi sunar.

PLA

PLA yani polilaktik asit, dünyada 3B yazıcılar ile en çok kullanılan malzeme olmasıyla öne çıkmaktadır.  Mısır nişastası ve şeker kamışı gibi organik ve geri dönüştürülebilir kaynaklardan üretilen PLA, doğada %100 çözünebildiği için çevre dostu ve zararsızdır. Üretimi diğer filamentlere göre çok daha kolay olan PLA, hızlı prototipleme işleriniz için ideal olup, son ürün üretimlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir biyoplastiktir. 

Dökümanlar

Teknik bilgi dökümanına buradan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgi dökümanına buradan ulaşabilirsiniz.

Fillamentum Hakkında

2011 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kurulan Fillamentum, dünyadaki bir çok amatör ve profesyonel seviyedeki 3 boyutlu yazıcılar için filament üretmektedir. Fillamentum mühendisleri sektördeki 15 yılı aşkın deneyimini garantili filament üretimine yönelterek piyasadaki en iyi fiyat performansa sahip malzemeler için çalışmaktadır.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın