PLA Chocolate Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 695,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 834,00 ₺

Neden BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF PLA Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği PLA filamentler Avrupa ve Amerika pazarlarında en güvenilir nitelikli malzeme konumundadır.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PLA filamentleri sayesinde FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde etmenize olanak sunar.
BASF Forward AM'in PLA malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak ısıtılmış baskı tablalarına bile ihtiyaç duymadan 3D modellerinizi en kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz.
BASF Forward AM PLA malzemeleriyle baskılarınızda çok canlı renklerde bile sürdürülebilir ve aynı kalitede çıktı alabilirsiniz.

PLA Filamentlerin, baskılı parçaların kalitesi ve performansı üzerinde; katman kalınlığı, tarama açısı, tarama genişliği, hava boşluğu, dolgu yoğunluğu, baskı yönü ve besleme hızı gibi konularda önemli bir etkisi vardır.

BASF PLA Filament’e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2 - Güvenilir teknik veriler sağlaması (TDS)
3 - Çok kolay yazdırılabilir olması
4 - Sürdürülebilir kalite sağlaması

PLA Filament - Teknik Bilgiler

PLA düşük erime sıcaklığına sahip olan biogegredable Poli-Laktik-Asit malzemeden üretilmiştir.
3D baskı için en çevre dostu filamentlerden biridir: Temelde mısır nişastasına dayanır ve endüstriyel koşullar altında parçalanabilir.
3D Yazıcılarda oldukça kolay bir şekilde baskılar alınabilir.
Hem kişisel hem de ofis kullanımında karmaşık modeller için kullanılabilir. 
Olduğu gibi iyi bir yüzey kalitesi elde edilir.
PLA filament aynı zamanda mükemmel bir fiyat / performans oranına sahiptir.

PLA Filamentlerin Endüstriyel Kullanım Alanları

PLA, yapısı gereği daha parlak bir görüntüye sahip olduğu için göze hitap eden bir malzemedir. Sağlığa zararı olmadığı için insan vücudu ile temas halinde olabileceği her alanda kullanılabilmektedir. Oyuncaklar, mimari ölçek modeller, mutfak araç-gereçleri, saklama kapları PLA filamentlerin endüstriyel kullanım alanlarına örnektir.

Önemli Not: PLA filamentleri güneş ışığına sürekli maruz kalacak alanlarda tutmamanızı ve bu ürünleri 60°C’den yüksek sıcaklıklarda yıkamamanızı öneriyoruz.

BASF PLA Filament kullanım alanları

1. Prototipler
2. Silikon Kalıplama için master modeller
3. Endüstriyel ürün tasarım kontrolleri
4. Mimari modeller
5. Heykel ve maket modeller

BASF PLA Filamentlerin Diğer Tercih Edilme Nedenleri

3D Yazıcı malzemeleri arasında kullanımı en yaygın olan malzemelerden bir olan PLA'nın birçok farklı rengi ve şeffaf alternatifleri vardır. 
PLA üretimi esnasında sıcaklık doğru yönetildiğinde; hızlı üretim, düşük katman kalınlıkları ve keskin köşeler elde etmek mümkün olmaktadır.
BASF PLA Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür.
Teknik bir ihtiyaç olmaması ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın