PLA PRO1 Siyah Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 1.070,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 1.284,00 ₺

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF PLA PRO1 Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği PLA PRO1 filamentleri ABS'e yakın özellikler taşıyan PLA tabanlı ve çok daha hızlı baskı imkanı sunan malzemelerdir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PLA PRO1 filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. BASF Forward AM'in PLA PRO1 malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak, ısıtılmış baskı tablalarına bile ihtiyaç duymadan 3D modellerinizi en kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM PLA PRO1 malzemeleriyle baskılarınızda sürdürülebilir renkte ve kalitede çıktı alabilirsiniz.

BASF PLA PRO1 Filament'e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2 - Güvenilir teknik veriler(TDS)
3 - Çok hızlı baskı imkanı
4 - Sürdürülebilir kalite

PLA PRO1 Filament - Teknik Bilgiler

BASF PLA PRO1 malzemesi aşağıdaki 4 özellik açısından oldukça nitelikli bir malzemedir

1 - Üretkenliğinizi artırır - PLA ya da ABS malzemeye kıyasla %30-%80 oranında daha hızlı baskılar alabilirsiniz.
2 - Daha dayanıklı baskılar - PLA tabanlı bir malzeme ile ABS'e oldukça yakın özelliklerde parçalar üretebilirsiniz.
3 - Çok yönlülük -  Hız, mukavemet ya da yüzey kalitesi beklentinize göre seçim ile en iyi 3D baskılarınızı elde edebilirsiniz.
4 - Tutarlılık - Üretim partisi veya renk bağımsız olmak üzere her defasında aynı özelliklere sahip tutarlı malzeme kalitesiyle kesintisiz üretim yapabilirsiniz.

BASF PLA PRO1 malzemesi üstün özellikleri itibariyle gerçekte bir mühendislik malzemesidir. Bu özelliğiyle yüksek yük altında çalışma ya da fonksiyonel uygulamalarda kullanım gibi baskı beklentilerini çok iyi karşılamaktadır.

Güvenle 3D baskı alabileceğiniz BASF PLA PRO1 filamentleri ile daha kısa sürelerde çok daha fazla parça üretebilirsiniz.

BASF PLA PRO1 Filament kullanım alanları

1 - Fonksiyon parçalar
2 - Fikstür ve aparatlar
3 - Beyaz Eşya parçaları
4 - Fonksiyonel son kullanım parçalar

BASF PLA PRO1 Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın