PP GF30 Siyah Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 3.173,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 3.745,25 ₺

Bu Fiyattan: 3.932,00 ₺ düştü.

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF PP GF30 Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM, özellikle otomotiv endüstrisinde çok yaygın olarak kullanılan %30 Cam-elyaf katkılı PoliPropilen malzemeyi artık 3D Yazıcılarda kullanıma hazır hale getirmiştir. Normalde yüksek katkılı malzemelerin basılabilmesi oldukça zordur fakat BASF engin kimya bilgisiyle bu malzemeyi hemen hemen her yazıcıda kullanılacak bir formda geliştirmiştir. Yüksek cam-elyaf katkısıyla PP GF30 Filamentleri özellikle üstün gereksinimler isteyen çok fazla uygulama alanında iyi performans gösterebilir. BASF PP GF30 Filamentleri yüksek dayanımının yanısıra UV direnci özelliği de taşımaktadır. Bu yönüyle son kullanım parçalarınızı rahatlıkla PP GF30 Filamentleriyle üretebilirsiniz.

BASF PP GF30 Filament'e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2 - Yüksek sertlik ve mukavemet
3 - Yüksek sıcaklık dayanımı
4 - UV Dayanımı

PP GF30 Filament - Teknik Bilgiler

BASF PP GF30 (%30 Cam-elyaf katkılı Propilen) Filamenti mükemmel mekanik özelliklere sahiptir. Yüksek sıcaklık dayanımı ve yüksek kimyasal dayanım buradaki en önemli özelliklerdir. Endüstride çok yaygın kullanılan PoliPropilen malzeme cam-elyaf katkısıyla birleşince savunma, otomotiv gibi endüstrilerdeki uygulamalar için PP GF30 Filamentleri çok iyi çözümler üretmektedir. Temel malzeme özellikleri; 1.Mükemmel kimyasal direnç 2.Düşük yoğunluk 3.Düşük nem alımı 4.Yüksek sıcaklık dayanımı 5.Doğrudan dış ortamda kullanım için UV dayanımı

BASF PP GF30 Filament kullanım alanları

1 - Otomotiv ve ulaşım araçlarında
2 - Dayanıklı boru üretimlerinde
3 - Fikstür ve aparat uygulamalarında
4 - Çeşitli solventlerle çalışan parçalarda
 

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın