PP Naturel Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 667,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 787,06 ₺
Stok ta Yok

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF PP Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği PP filamentleri düşük yoğunluklu, yüksek elastikliğe sahip ve malzeme yorulmalarına karşı direnci olan yüksek performanslı bir termoplastiktir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PP filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz.

BASF PP Filament'e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2 - Elastikiyeti yüksek ve dayanıklı
3 - Gerçek Mühendislik malzemesi
4 - Kimyasallara direnç

PP Filament - Teknik Bilgiler

BASF PP (PoliPropilen) malzemesi asit ve baz solventlerine karşı aşırı dayanıklıdır. PP yorulma direnci yüksek ve oldukça iyi bir darbe direncine sahip bir malzemedir. Beraberinde düşük sürtünme katsayısına sahip olduğu için çok iyi elektrik yalıtımı sağlamaktadır. BASF PP filamentleri düşük özgül ağırlığa sahiptir. PP üretim endüstrisinde düşük yoğunluğu ve farklı mekanik özellikleriyle en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. BASF Forward AM kimya alanındaki liderliğiyle geliştirdiği doğru formülasyonlarla PP malzemeyi 3D baskı alanına taşımıştır.

BASF PP Filament kullanım alanları

1 - Otomotiv parçaları, hoparlörler
2 - Mutfak plastikleri
3 - Plastik banyo gereçleri
4 - Bahçe mobilyaları
5 - Kimyasal ambalajları

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın