rPET Mavi Filament (1.75mm - 2.85mm) BASF Ultrafuse

+
-
Fiyat: 850,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 1.003,00 ₺

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

BASF rPET Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM %100 kullanılmış PET malzemeden üretilmiştir ve tamamen bir çevre dostudur. Fakat malzeme görünümü ve baskı özellikleri itibariyle tamamıyla yeni bir malzemeden üretim karakteri yansıtmaktadır. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği rPET filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM rPET malzemeleriyle gıdaya uygun şeffaf mavi renkte kaliteli çıktılar alabilirsiniz.

BASF PET Filament'e Has Özellikler

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması

1 - BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması 2 - Yüksek kaliteli PET
3 - Çevreci / geri-dönüşüm ürünü
4 - Sürdürülebilir kalite


rPET Filament - Teknik Bilgiler

rPET (Geridönüşümlü PoliEtilen Teraftalat) gıda uyumlu bir malzemedir ve 3D baskı esnasında istenmeyen gaz ve koku salınımı olmaz. rPET malzeme endüstride içecek şişelerinin üretiminde yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. BASF rPET Filamentleri gıdaya uyumlu içecek şişelerinin veya gıda ambalajlarının 3D Yazıcı'da baskısı için oldukça uygun bir malzemedir. rPET malzemesi 3D Yazıcı'larda kullanım için çok uygun bir malzemedir. Yaygın olarak kullanılan PLA ve ABS gibi malzemelerin yanısıra rPET oldukça uygun çıktılar vermektedir. PLA, 3D baskı için çok elverişlidir fakat stabilite sorunları vardır diğer taraftan ABS kararlı parçalar üretiminde iyi sonuç veren mekanik özelliklere sahiptir fakat baskı esnasında çekme problemleri vardır. Fakat rPET oldukça kararlı baskıları kolaylıkla almanızı sağlar ve geri dönüşümlüdür.

BASF rPET Filamentleri %100 geri dönüşümlü olduğu için bir çok uygulamada çevreci özelliği ile de tercih sebebidir.

BASF rPET Filament kullanım alanları

1 - Gıdaya uygunluk istenen alanlar
2 - İçecek ve sıvı gıda ambalajları
3 - Sızdırmazlık beklenen parçalar
4 - Vitrifiye parçaları

  • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

    Seçilmiş birçok üründe

  • 3D Güvenli Ödeme

    100% Güvenilir

  • 24/7 Destek

    Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın