Wash And Cure 3.0 YIkama Ve Kürleme Makinası

+
-
Fiyat: 5.450,00 ₺ + KDV

Fiyatı (KDV Dahil): 6.540,24 ₺

Anycubic Ykama ve Krleme 3Anycubic Ykama ve Krleme 3 Ana zellikler

Ana Özellikler

Yükseltilmiş Kapasite için Daha Büyük Boyut

 

Anycubic Wash & Cure 2.0 ile karşılaştırıldığında Anycubic Wash & Cure 3'ün temizleme sepeti kapasitesi %100 oranında etkileyici bir artışla artık 3 litreye ulaştı. Temizleme kovasının toplam hacmi 4 litreye çıkarıldı. Bu, onu 7,3 inç veya daha küçük boyutlu LCD (ışıkla sertleşen) 3D yazıcılar için mükemmel şekilde uyarlanmış hale getirir.

Tek bir işlem sonrası oturum için daha büyük ve daha fazla modele uyum sağlamak üzere kürleme boyutu %15 artırılarak 160*180 milimetreye çıkarıldı.

Anycubic Wash Cure 3 - Byk BoyAnycubic Wash Cure 3 - Gl ve Alkol Asndan Verimli

Lokalize Güçlendirme, Düzgün Kürleme

 

"Yenilikçi Flexicure Gooseneck Işık Tasarımı", 1-3 cm ışınlama aralığında enerji değerini 30.000uW/cm² artırarak modellerin üst kısmı ve giysilerin etekleri gibi ince alanlardaki kürleme etkisini önemli ölçüde güçlendirir.

Anycubic Wash Cure 3 - Lokalize Glendirme

Yepyeni bir ışık boncukları ve lens ışık kaynağı düzenlemesi benimseyen Anycubic Wash & Cure 3'ün kürleme bütünlüğü, önceki 2.0'a kıyasla %20 artırıldı. Bu, tüm modelin daha kapsamlı ve kapsamlı bir şekilde iyileştirilmesiyle sonuçlanır.

Anycubic Wash Cure 3 - Lokalize Glendirme

Çift Katmanlı Tasarım, IPA Tasarrufu

Çift katmanlı PP malzeme temizleme sepeti, platformla eş zamanlı temizliği destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. 100 mm ve 165 mm'de iki ayarlanabilir yüksekliğe sahiptir ve 5,9 inç ile 7,3 inç arasında değişen baskı platformlarına uyum sağlayacak esneklik sağlar. Bu tasarım IPA kullanımının verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

Anycubic Wash Cure 3 - IPA Tasarrufu

Basit Kullanım, Sessiz ve Verimli

 

Tek tıklamayla kolayca seçilebilen çift modlu temizleme ve kürleme; Geliştirilmiş Deveboynu ışıkla kürleme modu tek tıklamayla kolayca açılıp kapatılabilir. İsteğe göre 1 ila 30 dakika arasında ayarlanabilen sonsuz döner düğme kontrolü.

Anycubic Wash Cure 3 - Basit altrma

Daha yalıtılmış bir yapısal tasarım ve yazılım optimizasyonu sayesinde, temizleme ve kürleme sırasında oluşan gürültü girişimi azaltılarak [1] daha sessiz ve daha konforlu bir çalışma ortamı yaratılır.

Anycubic Wash Cure 3 - Sessiz ve Verimli

[1] Anycubic Laboratuvarı tarafından makinenin çalışma durumunda < 65dB olarak ölçülen maksimum ses.

Model Ekranı

 

Anycubic Wash Cure 3 - rnek Basklar

Teknik Özellikleri

 

Anycubic Wash Cure 3 - Teknik zellikler

Kutuda

 

Anycubic Wash Cure 3 - Kutuda

 • 200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

  Seçilmiş birçok üründe

 • 3D Güvenli Ödeme

  100% Güvenilir

 • 24/7 Destek

  Online & Telefon & Mail

Bize Ulaşın